menuordersearch
asal-arasbaran.ir

عسل بی موم ( شهد ) اعلاء , بی موم

عسل بی موم ( شهد ) اعلاء
 عسل بی موم ( شهد ) اعلاء
تصاویر
بیشتر
عسل بی موم ( شهد ) اعلاء
(0)
(0)
بی موم
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
بی موم
تعداد عدد
قیمت کالا
100,000 تومان
گلچینی از عسل های مرغوب و طبیعی
کاربرد عسل ممتاز بصورت روزانه در تامین ریز مغذی های مورد نیاز بدن بصورت روزانه و حفظ سلامتی در بلند مدت می باشد و ارزش غذایی بالای آن در تقویت مغزی و استفاده های دارویی بسیار مناسب می باشد.
  • دارای مفیدترین ویتامینها، املاح و مواد مغذی و معدنی که بدن انسان شدیدا به آن نیاز دارد. 
  • در بسته بندی این عسل در ارسباران هیچ موادی به هیچ عنوان و بهانه ای به آن اضافه نشده و تنها فرایندی که روی آن انجام می شود تصفیه به روش عبور از صافی و پاستوریزه کردن با فرمول خاص می باشد. بطوریکه روند تصفیه دراین مجموعه برای حفظ کیفیت آن سه روز طول می کشد و در بخشی از این فرایند حدود 5 دقیقه حرارت غیر مستقیم تا 60 درجه می بیند.
  • وجود مقادیر متوسط آنزیمهای زنبور عسل در این نوع عسل که تمام راز و رمزهای عسل (از جمله نظریه افزایش طول عمر با مصرف عسل طبیعی و خواص دارویی معجزه آسای آن) در این آنزیمها نهفته است و بشر تا بدین لحظه نتوانسته آن را رمزگشایی کند و یا مشابه آن را بسازد.
  • تقویت کننده متوسط جسمی و جنسی به دلیل عدم نیاز به هضم و ورود مستقیم به خون بلافاصله پس از مصرف در حالی که با کوچکترین تحرک تبدیل به نیروی مفید عضلانی می شود. تنها در صورت بی تحرکی 100% بخش اندک آن قابل تبدیل به چربی است. بنابراین بغیر از افراد کاملا بی تحرک در سایر افراد این نوع عسل تبدیل به چربی نخواهد شد و این یک پدیده نادر در عسل طبیعی می باشد.
  • کوچکترین کار اضافی برای معده ایجاد نمی کند و چون نیاز به هضم ندارد فقط در 6 دقیقه بعد از مصرف وارد خون می شود.
نمودار تغییر قیمت
طراحی توسط فروشگاه ساز یوتاب