menuordersearch
asal-arasbaran.ir

اخبار

تیک خواص درمانی ترکیب سیر با عسل شنبه پانزدهم مهر ۹۶ خواص درمانی ترکیب سیر با عسل از ویژگی های درمانی ترکیب سیر با عسل چه میدانید؟ این معجون پرخاصیت می تواند در زمینه های درمانی فراوان به شما کمک کند. متخصصین طب سنتی پیشنهاد می کنند برای سرماخوردگی و آنفلوآنزا، سم زدایی بدن و تقویت سیستم ایمنی می توانید از این ترکیب استفاده کنید.
تیک خواص بی پایان ترکیب سیر و عسل شنبه پانزدهم مهر ۹۶ خواص بی پایان ترکیب سیر و عسل سیر و عسل را می توانید با یکدیگر ترکیب کرده تا درمانی شگفت انگیز برای ارتقا سلامت شما شکل بگیرد. از این ترکیب می توان برای مبارزه با سرماخوردگی و آنفلوآنزا، سمزدایی بدن، تقویت سیستم ایمنی و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.

تصویر خواص بی پایان ترکیب سیر و عسل
تیک وجود 557 کلونی زنبور عسل فعال در درمیان پنج شنبه سیزدهم مهر ۹۶ وجود 557 کلونی زنبور عسل فعال در درمیان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: طبق آخرین سرشماری در شهرستان درمیان 557 کلونی زنبور عسل در این شهرستان فعال است.
تیک واردات 5 هزار تنی عسل بی کیفیت از چین دوشنبه هجدهم اردیبهشت ۹۶ واردات 5 هزار تنی عسل بی کیفیت از چین عفت رئیسی سرحدی درخصوص میزان تولیدات عسل در سال گذشته اظهارداشت: با توجه به اینکه در سراسر کشور 5 میلیون و یکصد هزار کندو داریم که از این تعداد، 4 میلیون و 800 هزار عدد کندوی معمولی و در حدود 300 هزارکندوی بومی است، سال گذشته در حدود 50 هزار تن عسل برداشت کردیم. تیک شکرک زدن عسل یکشنبه شانزدهم آبان ۹۵ شکرک زدن عسل آنچه که در اصطلاح (شکرک زدن) می گویند و به خاطر وجود کلمه شکر در ذهن تقلبی بودن عسل را تداعی میکند، چیزی جز پدیده تبلور ( بلور شدن، کریستالیزاسیون ) نیست. شکرک زدن برخلاف اسمش که فقط کلمه شکر در آن به اشتباه استفاده شده هیچ ارتباطی به شکر ندارد، ولی چون در هنگام سفت شدن عسل طبیعی بلورهای آن (مواد شیرین داخل عسل) تا حدودی شبیه شکر می شوند از همین روی عامه مردم فکر میکنند که این عسل حاوی شکر می باشد و این اسم در بین مردم و فرهنگ ما به اشتباه رایج شده است. تیک عسل ارسباران " بیاییدبا کیفیت زندگی کنیم " بعنوان شعار نهایی انتخاب گردید دوشنبه دوازدهم مهر ۹۵ عسل ارسباران شعار عسل ارسباران ، شعاری که بعد از پیچ و خم های طولانی مدت و طبق سیاست ها و استراتژی بلند مدت و بین المللی و از بین بیش از 100 شعار پیشنهاد شده مرتبط برای عسل طبیعی انتخاب گردید.
طراحی توسط فروشگاه ساز یوتاب